UMMAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UMMAN FORUM

UMMANDA BİR DAMLA OLMA YOLUNDA GELİŞİMLER

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sadece hayal ederek kalp hastalığını yendi

YazarMesaj
cent
GELİŞMİŞ ÜYE
GELİŞMİŞ ÜYE
cent

Ruh Halim : Sadece hayal ederek kalp hastalığını yendi Keyifl10
Sanal Hayvan : Sadece hayal ederek kalp hastalığını yendi 5aslanwa7ff6iu0dy2
Tutuğun Takım : Sadece hayal ederek kalp hastalığını yendi 1450
puan verme :
path=\"\" title=\"\" permalink=\"\">

Sadece hayal ederek kalp hastalığını yendi Empty
MesajKonu: Sadece hayal ederek kalp hastalığını yendi   Sadece hayal ederek kalp hastalığını yendi Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:40 am

Merhaba! Merhaba! Merhaba!

Bu sayfada kendi kendini şifalandırma gücünün farkına varmanı hedefledim.Bu arada ben de kendimdeki aynı gücün farkındalığını artırmayı hedefliyorum.Haydi ikimize de kolay gelsin! İlk gerçek iyileşme hikayesi İlahi Matriks kitabından.Yazar Gregg Braden.İşte ilk gerçek hikaye baş-lı-yor...

The Power Of Awareness (Farkındalığın Gücü) adlı kitabında Neville vaka çalışmaları ile ilgili çok sayıda örnek vererek bunun nasıl çalıştığını net olarak anlatmıştır. Bu acıklı hikaye senelerdir aklımdan çıkmamıştır. 20 yaşlarında bir adama kalp hastalığı teşhisi konmuştur ve doktorlar bunun ölümcül olduğunu düşünmektedirler. Herkesin sevdiği bu adam evli ve iki çocuk babasıydı ve uzun, sağlılıklı bir hayat yaşamaya hakkı vardı. Neville'nin onunla konuşması istenilene kadar adam muazzam kilo kaybetmiş ve canlı iskelet haline gelmişti.

O kadar güçsüzdü ki, konuşmak bile onu yoruyordu. Ancak sadece dinlemeyi ve düşüncelerini paylaştığı zaman başını sallamayı kabul etti. Neville adamdan zaten şifalanmış gibi davranmasını istedi. Neville tek bir cümleyle yeni arkadaşının yeni bir düşünce tarzını benimsemesini sağladığını şöyle anlatır;" Hayalinde doktorunun yüzünde, ölümcül bir hastalığın son aşamasından tamamen iyileşmiş olmasının verdiği muazzam bir şaşkınlık ifadesiyle testlerini tekrar tekrar kontrol ettiğini görmesini ve defalarca: "Bu bir mucize! Bu bir mucize! " dediğini duymasını istedim."

Aylar sonra Neville kendisine gelen mektupta genç adamın gerçektende mucizevi bir iyileşme gösterdiğini öğrendi. Neville daha sonra karşılaştıklarında, onun mükemmel bir sağlıkla yaşamını ailesiyle birlikte geçirmekte olduğunu gördü. İyileşen adamın açıkladığına göre sır: sadece sağlık istemektense tanıştıkları günden itibbaren, "Zaten iyi ve şifalanmış olduğu varsayımı" üzerine yaşamış olmasıydı.

Üzerinde iyice düşünülmesi gereken bir hikaye...İnsanların son zamanlarda ilaçlar içinde yüzdüklerini düşününce, aslında içsel gücümüzü nasıl da görmezden geldiğimizi, kendimizi nasıl da zavallı konuma düşürdüğümüzü görüyorum.Tamam, eskiden bilmiyorduk; fakat artık farkındayız içimizdeki mükemmelliğin ve gücün.Bundan sonra kendimizi şifalandırabiliriz.Evet sen ve ben bunu yapabiliriz.Yakında yazacağım hikayeleri okuyunca " Evet! " diye bağırıp havalara uçacaksın! Şimdilik hoşçakal.

Zehra Teylik
http://zehrateylik.tr.gg

1 sayfadaki 1 sayfası