UMMAN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UMMAN FORUM

UMMANDA BİR DAMLA OLMA YOLUNDA GELİŞİMLER

AnasayfaGaleriLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Çekim Yasasını anlayalım!!!

YazarMesaj
cent
GELİŞMİŞ ÜYE
GELİŞMİŞ ÜYE
cent

Ruh Halim : Çekim Yasasını anlayalım!!! Keyifl10
Sanal Hayvan : Çekim Yasasını anlayalım!!! 5aslanwa7ff6iu0dy2
Tutuğun Takım : Çekim Yasasını anlayalım!!! 1450
puan verme :
path=\"\" title=\"\" permalink=\"\">

Çekim Yasasını anlayalım!!! Empty
MesajKonu: Çekim Yasasını anlayalım!!!   Çekim Yasasını anlayalım!!! Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 9:59 am

çekim yasasının nasıl çalıştığını hepimiz az çok anladık.

İste,hayal kur,iyi hisset vs...

Ben, çok önemli olduğunu düşündüğüm bir noktaya değinmek istiyorum.Dikkat ettim bazı isteklerim hemen gerçekleşiyor bazıları ise gerçekleşmiyor...(Muhtemelen sizin de böyle oluyordur.)

Örneğin,canım kiraz istiyor,hayal ediyorum,hakikaten tadını falan aldığımı hissediyorum vs...ertesi gün bir bakıyorum...karşımda kiraz ağcı... ve insanlar kirazdan bahsediyor...En ilginci de şuydu kiraz düşündükten 2 gün sonra birisi iletisine sadece , kiraz yazmış! ilginç değil mi?

Ama sevgili ya da iş hayal edince durum değişiyor!!! ...Hemen karşıma çıkmıyor!!!

Ben deneyimlerimden şu kanıya vardım: Kiraz yiyeceğimden o kadar emin oluyorum ki.(hatta yememe ihtimali aklıma bile gelmiyor!çünkü biliyorum ki kiraz yemesem de olur.Sadece canım istediğinde hayalini kurmak bile.Mutlu edebiliyor..Sonra da unutuyorum zaten...Sanırım bu nokta da üstünde durmamak önemli.Çünkü üstünde durmayınca.İnsan doğal olarak olumsuz da düşünmüyor!!!anlatabilmişimdir umarım.

Ama iş konusu her an aklımda...Belli bir uygulamadan sonra oluruna bırakmak gerekiyor...(benim başaramadığım nokta bu işte!!!)

Peki siz,en kolay hangi isteklerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz??? Çekim Yasasını anlayalım!!! Xyxwave1Çekim Yasasını anlayalım!!! Modify_inline

alıntı
cent
GELİŞMİŞ ÜYE
GELİŞMİŞ ÜYE
cent

Ruh Halim : Çekim Yasasını anlayalım!!! Keyifl10
Sanal Hayvan : Çekim Yasasını anlayalım!!! 5aslanwa7ff6iu0dy2
Tutuğun Takım : Çekim Yasasını anlayalım!!! 1450
puan verme :
path=\"\" title=\"\" permalink=\"\">

Çekim Yasasını anlayalım!!! Empty
MesajKonu: Geri: Çekim Yasasını anlayalım!!!   Çekim Yasasını anlayalım!!! Icon_minitimePerş. Ağus. 14, 2008 10:04 am

bazı zamanlar isteklerimiz birden bire olu olu vermekteyken çok istediklerimiz neden olmaz neden neden

hepimiz kendimize sormuşuzdur bu soruları

biraz düşünürse isteklerimizi söylerken nasıl davrandımızı hissetimizi bulabilirsek çözüm burddır yani kendinizde içinizde

daha sonraki zamanlarda biraz daha detaylı ip uçları vemeye çalışırım

sevgi ve saygıyla kaldık pirat

1 sayfadaki 1 sayfası